fbpx

Ми – це

ArDihouse

ПРИВІТ

 HELLO

bonjour   你好 

MERHABA

ХАЙ !

IMG_0737

МИ – це :

 ЗДРАВСТВУЙ       Hola  היי

CZEŚĆ  

 salam

КОХАННЯ КЕРІВНИЦТВА ДО СВОЄЇ РОБОТИ

НАШ ЩИРИЙ ПОГЛЯД НА ВАШ ЗАПИТ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ  =  РЕЗУЛЬТАТ

 

 

ВАШ ПРИСТРАСНИЙ ПОГЛЯД НА РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ

ЛЮБОВ КОМАНДИ ДО СВОЄЇ РОБОТИ

ТВОРЧИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

МИ ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ З

ГІМНАСТИКИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИ

ПОБАЧИЛИ ШИКАРНИЙ КОНТЕНТ

Ми підкоримо будь-яку висоту з легкістю і посмішкою

Ми – компанія, яка надає повний комплекс послуг у сфері декорування житлових та громадських приміщень

У компанії ArDihouse працюють дизайнери, які професійно підбирають в інтер’єрі шпалери для стін та домашній текстиль у комплексі. Індивідуальний підхід вимагає уважного вивчення та дослідження об’єкта. Кваліфіковані майстри та співробітники компанії «Ardihouse» нададуть Вам консультацію та за необхідності з виїздом  на об’єкт.

Перша зустріч з клієнтом

 

Перша зустріч з клієнтом дає можливість дізнатися про його побажання, смаки та стиль виконання, який найбільше підходить для розробки та втілення ідей.

Великий інтерес у наших відвідувачів викликає наш салон із матеріалами та зразками, які ми активно застосовуємо у нашій діяльності.

 

Якщо ви співпрацюєте з нами

Якщо ви співпрацюєте з нами, Ви отримуєте: Комплексний вибір шпалер для стін, тканин для вікон, меблів та інших елементів інтер’єру; Максимально розширену можливість вибору тканин (понад 20000 одиниць), які оновлюються кожні 6 місяців; Великий вибір тканин, що надходить із 60 світових фабрик. Тобто наша діяльність зосереджена на власному імпорті та ексклюзивності кожної тканини та виробу; Досвід та професіоналізм наших дизайнерів (працюємо вже понад 12 років); Якісну реалізацію проекту із високою швидкістю виконання; Реалізацію проекту з усіх останніх світових трендів.

 

Ідея створення

Наш керівник в далекому минулому побудувала приватний будинок, після чого вона зрозуміла, що у сфері декорування не вистачає організацій, до яких можна звернутися та одразу розв’язувати усі питання, тобто одразу на місці замовити меблі, шпалери, штори, люстри, дзеркала та інші елементи  декору. І так з’явилася першочергова ідея створення нашої компанії. Ми зосереджувалися на архітектурі та дизайні інтер’єру загалом, але з плином часу, ми вирішили сконцентрувати свою увагу виключно на текстильному декоруванні. І в такому напрямку ми працюємо до тепер… На цей час ми розширили наш асортиментний ряд, з яким ви можете ознайомитися в розділі «Послуги»

Назва

Нашою першою назвою була «ЛМ-студія», тому що літера Л та М – перша літера імені двох засновників, але, так склалися обставини, що одна з них завершила свою діяльність і було вирішено змінити назву на більш солідну та з чіткою вказівкою на нашу діяльність. Тому, що ми раніше займалися архітектурою та дизайном, наша назва має в собі 3 слова: АРХІТЕКТУРА, ДИЗАЙН та HOUSE (“будинок” з англ.), а разом ArDihouse.

Сфера нашої діяльності скоротилась, а назва залишилася.

 

    Текстильним дизайном – оформленням та декоруванням вікон ми займаємось понад        12 років. 

У нас у шоу-румі Ви зможете побачити величезну різноманітність зразків тканин – понад десять тисяч артикулів, виробництва Італії, Іспанії, Франції, Бельгії, Нідерландів, Америки, Туреччини, Китаю та ін. Наш асортимент тканин дуже різноманітний і, як правило, чек  нашого клієнта вищий за середній і при цьому підхід до кожної нової задачі індивідуальний.                                                                                                                                               Ми – єдині прямі постачальники цих колекцій в Україну!!!

З КИМ ВИ ПРАЦЮЄТЕ

ОЛЕНА ДАНЧУК

Дизайнер, що відрізняється сильним характером, гумором та досвідом. 

Вона працює у нашій компанії вже понад 8 років.

ВАЛЕРІЯ КРОТОВА

Дизайнер, що вміє тихим словом та витонченим описом, порівнянням, натяком, підказкою допомогти вам прийняти рішення та залишитися в повному задоволенні від процесу та результату.
Цей дизайнер працює у сфері шторного мистецтва вже понад 12 років, а з нами у компанії вона вже протягом трьох років реалізує красу на віконцях.

ОЛЕНА МЕЛЬНИК

Дизайнер з освітою архітектора. Вона відноситься до об'єктів не з класичної та більш візуальної точки зору, а з технічної правильності та конструктивності.

ЛЮБОВ ЗЕЛЕНА

Захоплюємося роботою з представниками B2B-системи, а саме з дизайнерами, архітекторами фрілансерами та великими організаціями у цій сфері.

І для якнайшвидшої професійної обробки запитів у нашій компанії є менеджер по роботі з представниками B2B – Любов.

Любов має дуже хороші здібності щодо систематизації матеріалу, швидку реакцію на запити клієнтів (підбір варіантів тканин, перевірка наявності на фабриці, оформлення замовлення), а також, вона ніколи нічого не забуває!

НАТАЛІЯ ЛАЙКОВА

Наталя дуже ретельно ставитися до своєї діяльності.

Безперечно, має хороший смак і знає дуже добре кожен каталог шпалер.

Якщо ви приходите з певним запитом у пошуку шпалер – вона швидко знайде потрібний зразок, а якщо ви сумніваєтеся у підборі – легко зробить добірку саме для вашого об'єкта.

Також легко зможе зробити прорахунок потрібної кількості рулонів шпалер.

ОЛЬГА ІВАСЮК

Розвиток інформаційної частини підприємства, просування і класифікація продажів компанії – основні обов'язки Ольги.

Бесплатная консультация